Kaynaklar


profile

Arıza Takip

www.eortak.com

Arızalanmış cihazlarınızın tamir veya RMA süreçlerini, Armada’nın hizmeti olan eortak sitesine giriş yaparak takip edebilirsiniz. Armada.com.tr linki altında B2B İş ortakları girişini kullanarak Müşteri Kodu, mail hesabınız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli. Daha sonrasında menülerden Arıza Takibi menüsüne ulaşarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

profile

Garanti Sorgulama

www.eortak.com

B2B iş ortakları sitemizi kullanarak satış işlemleri menüsü altında "Garanti Süresi Sorgulama" sayfasını tıklayarak seri numarası kısmına garanti süresini öğrenmek istediğiniz ürünün seri numarasını yazarak listele butonuna tıklıyoruz. İşlemin ardından girilen seri numarasına ait ürün bilgileri aşağıda listelenecektir.

profile

Cisco Solution Center

www.armada.com.tr/solution/cisco.aspx

Cisco Solution Center, demo, PoC ve teknik eğitimleri canlı olarak, müşteri ihtiyaçlarına göre veya daha önceden hazırlanmış demoların bulunduğu tam donanımlı bir çözüm merkezidir. Sayfayı ziyaret ederik randevu istiyorum butonu ile Cisco mimarilerini detaylı olarak incelemek ve Armada Solution Center'ı ziyaret etme fırsatını bulabilirsiniz.

profile

Armada Marketplace

https://armada.cisco.com.tr/

Marketplace web portalı ile son kullanıcı olarak sizlere, entegretör firmaların lokasyonlarını belirlemede ve Cisco’nun geniş ürün/servis havuzundan dilediğinizi seçerek teklif oluşturmanızı sağlamaktadır. Bulunduğunuz şehre/coğrafi bölgeye en yakın entegretör firmaları seçerek, onları sertifikasyonlarına veya uzmanlık alanlarına göre sınıflandırarak istediğinizi seçebilir, akabinde de teklif alabilirsiniz.İş hacminizi büyürebilir, yeni müşteriler edinebilir, sunduğunuz hizmetleri geliştirebilirsiniz.

profile

Cisco İş ortağı Konum Belirleyici (Cisco Partner Locator)

www.tools.cisco.com

Cisco partnerlerinizi bu link aracılığıyla kolaylıkla bulabilirsiniz. İsterseniz isme göre, dilerseniz de şehir/bölgeye göre aratma yapabildiğiniz bu platformda, seçilen İş Ortaklarının sertifikasyonu, uzmanlık alanı, iletişim bilgileri ve daha birçok bilgiye de erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca; İş Ortaklarının Cisco destekli hizmetleri, iş ortaklığı başlangıç tarihi ve diğer yetkileri de burada bulunan bilgiler arasında.

profile

Cisco Destek Topluluğu (Cisco Support Community)

https://supportforums.cisco.com/

6 ayrı dil desteği olan bu online platformda, tecrübelerinizi, sorunlarınızı veya çözümlerinizi sizin gibi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Canlı olarak yayınlananan organizasyonlara da katılabileceğiniz bu forumda, Cisco ve teknolojiyle alakalı son haberlere ulaşabilir, geri bildirim vererek bu platformun gelişmesine katkıda bulunabilir ve birçok Cisco çözümü hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

profile

Microsoft Visio Network Şablonları (Visio Stencils)

www.cisco.com/c/en/us/products/visio-stencil-listing.html

Switch, Router, Wireless diye kategorize edilmiş olmasıyla birlikte alfabetik olarak da bu konu başlıklarına ulaşabilirsiniz. Ürünlerle alakalı bu şablonları kullanmak için bol bol bulabileceğiniz dökümanın yanında, hemen hemen her Cisco ürün serisi için şablonlar bulabilirsiniz. Bilgisayarınızda Microsoft Visio programının kurulu olmalı yeterli.

profile

Cisco Güç Hesaplayıcı (Cisco Power Calculator)

www.tools.cisco.com/cpc

Cisco güç hesaplayıcı sayesinde, spesifik bir cihazın güç tüketimi, ısı kaybı istatistikleri gibi özelliklerine ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, linke tıklayarak login olmanız, sonrasında ise Cisco’nun cihaz serilerinden birini ve ardından da o seriye uygun bir platform seçerek sözü geçen özelliklere ulaşabilirsiniz.Üstünde soyutsal oynamalar yaparak ulaşacağınız verilere uzanan bu araç Cisco kullanıcıları için çok faydalıdır.

Armada Branded Servis Broşür
Cisco Energy Management
Cisco HyperFlex
Cisco CEM
Markalar
Cisco Security