Hakkımızda


ArmAdA HAKKINDA

Armada Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman ve dinamik bir dağıtım şirketidir. Ürün yelpazesinde yer alan ve her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların Katma değerli dağıtıcısı konumundadır. Armada, yeni teknoloji ve çözümleri Türkiye’de deneyimli ve bilgili ekibiyle ve yetkin bilgisayar şirketleri üzerinden son kullanıcılara sunmaktadır.

Müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim, Armada’yı pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır. Armada; Aruba, Axis, Cisco, Commscope, DellEMC, Extreme, Fortinet, HCS, HPE, Honeywell, Jabra, Kaspersky, Lenovo, Microsoft, Milestone, nVidia, Polycom, Palo Alto, Riverbed, RSA, Symantec, Veeam, VMware, Zebra ile distribütörlük anlaşması çerçevesinde uzun yıllara dayalı işbirliği yürütmektedir.

Armada, BT sektörünün ön yatırım, finansman ve deneyim gerektiren ürün ve teknolojilerini dünya ile eşzamanlı Türkiye pazarına başarıyla sunarak, iş hacmini büyütmeyi ve yaygınlaşmayı amaçlamıştır. Bilişim teknolojileri lider üreticileri ile Türk bilgisayar şirketleri arasında güçlü ekip ve alt yapısının ürettiği katma değerler ile vazgeçilmez bir platform oluşturmaktadır.