Wireless Konumlandırma ve Kullanıcı Planlaması


Wireless Konumlandırma ve Kullanıcı Planlaması

  • Armada Branded Servis ekibi, bu servis ile sizin için oluşturacağınız sistemi en etkin şekilde nasıl kullanabilirsiniz sorusuna yanıt veriyor.

  • Öncelikle bulunduğunuz bölgeye gelerek, kat planınızı inceliyoruz, profesyonel araç ve kaynaklarla beraber birçok etmen hesaplanıyor. Sisteminiz için, en uygun sayıda Access Point kullanarak en optimum kapsama alanı ve bant genişliği elde etme hedefimiz doğrultusunda en etkin şekilde çalışıyoruz.

  • Daha sonra kapsamlı bir planlama yaparak, uzman ekibimiz sizler için en iyi seçeneği hesaplıyor. Bu hesaplamayı yaparken 'Air quality' bir başka deyişle havada Wireless sinyallerinin etkisini ve şiddetini etkileyebilecek en ufak detaylar bile hesaba katılıyor. Kullanılacak antenlerin tipi ve Access Point'lerin yerleşimi de gene bu analizlerden sonra kararlaştırılıyor.

  • Bulunduğunuz ortam, internet ve veri alışverişi açısından yoğun kullanım, normal kullanım, az kullanım gibi kategorize edilerek en etkin ve uygun çözüm sizlere sunuluyor.

  • Bunun yanında sisteminizle ilgili güvenlik, izlenebilirlik ve monitörleme özellikleri devreye alınarak kullanım esnasında oluşabilecek sorunlarda giderilmiş oluyor.