Satış Öncesi Hizmetler


Satış Öncesi Hizmetler

  • Armada Branded Service ekibi sizi dinlemeyi, teknik olarak detaylı bir şekilde ihtiyaçlarınızı listelemeyi ve sizinle konuşarak size tam olarak nasıl bir ürünün gerektiği konusunda detaylı bir bilgi vermeyi, akabinde ise istendiği takdirde bir demo sunumunu ve bütün ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmayı kendine görev edinmiştir.

  • Anlaşma sürecinden önce, anlaşma boyunca ve sonrasında Armada'nın önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur ve şirket politikasını bu yönde geliştirmiştir.

  • Bir sistemin hayata geçmeden önce, en iyi çözümü sizlere sunmak için iş sürecini, kurumsal etkisini ve teknik kapasitesi de hesaba katılarak, proje hayata geçirilir.

  • İhtiyacınız bize iletildikten sonra, Armada olarak biz sizlere fırsatlarımızı, ürün ve servislerimizi, sizler için neler yapabileceğimizi sunuyoruz. Kullanacağınız bir demo ürünüyle de size nasıl katkı sağlayacağımızı kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Bu tecrübenizden sonra, bizlere isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı daha detaylı bir şekilde iletebilir, isteğinizi güncelleyebilirsiniz. Bir diğer deyişle, önce deneyip sonra satın alabilirsiniz.

  • Teklifin kabulünün ardından ise, uzman ekibimiz bulunduğunuz yere gelip ürün konumlandırılması yapmaktadır. Bu adımdan sonra ise, artık Armada'nın güvencesi altındasınız.