ABS Ekibi ve ABS PLUS HizmetleriCisco’nun Smartnet TotalCare ve Smartcare programlarından sonra, DSS (Disti Support Servis) servis programının Türkiye ayağı olan ABS Plus; Cisco’nun servis güvencesi altında Armada’nin kaynakları ve hizmetleri ile birleştirilmiş bir programıdır. Türkiye’de ilk kez uygulanan ve Armada Bilgisayar tarafından sağlanan bu program (ABS Plus) ile Cisco Servis Kontratlarını daha hızlı ve doğru yönetmenizi, Cisco TAC Kaydının yapılması vb. hizmetleri, kısacası müşterilerinize zamanında servis sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Armada Bilgisayar Cisco ile iş birliği yaparak sizlere birçok farklı hizmeti ve desteği sunmaktadır.

L0 & L1 seviyesinde destek (Armada Servis ekibi tarafından gelen çağrıların aktarılması ve sorunlara yanıt verilmesi), RMA sürecinin yönetimi, Türkçe dil desteği, yazılım güncellemeleri, ürün ve kollektör kurulumu, teknik eğitim gibi hizmetler Silver, Gold veya Platinum paket seçimlerine göre farklılık göstermektedir. Bu projenin faydalarından bir diğeri de, ABS Plus kullandığınız için Cisco ile yapılacak anlaşma gereği özel indirim ve promosyonlardan faydalanacaksınız.
ABS Plus ile ilgili daha detaylı bilgi almak, belirli süre geçerli olacak özel kampanyalardan yararlanmak ve Armada uzmanlarıyla görüşmek için aşağıdaki formu doldurun, siz de fırsatlardan yararlanın.